O NAS

oklejanie szyb sklepowych

Firmę Silver Promotion tworzy grupa ludzi z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów w branży reklamowej. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie reklamy wizualnej, a nasza specjalność to przede wszystkim oklejanie samochodów oraz oklejanie witryny – Poznań to główne miasto, w którym działamy, ale również jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu możemy projektować, drukować i montować folie – realizujemy zarówno małe projekty na pojedynczych budynkach, jak i również zajmujemy się kompleksową obsługą złożonych kampanii reklamowych w oddziałach firm w całej Polsce. Silver Promotion – folie samochodowe, folie na okna – Poznań i cała Polska – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług!

Główną działalnością są projekty związane z  folia -reklamową, przeciwsłoneczną, dekoracyjną, ochronną, samochodową, podłogową. Jednak przez lata doświadczeń i współpracę z dużą ilością klientów rozszerzyliśmy swoją działalność na prace alpinistyczne, montaże kasetonów świetlnych, liter przestrzennych, montaż i wyklejanie tablic bilbordowych, rebranding placówek sprzedaży, montaż nośników POS, merchandising usług.

folia ochronna na okna ZADZWOŃ, NAPISZ, ZAPYTAJ TO NIC NIE KOSZTUJE A NA PEWNO ZAOWOCUJE WZROSTEM SPRZEDAŻY TWOJEJ FIRMY I ROZWOJEM TWOJEGO BIZNESU