Folia ochronna

Folia ochronna – dlaczego warto w nią zainwestować?

Choć nowoczesne technologie pozwalają na tworzenie coraz bardziej wytrzymałych szyb, to jednak nadal są one podatne na uszkodzenia. Witryny sklepowe, duże przeszklenia w restauracjach i kawiarniach, szyby samochodowe – dodatkowa folia ochronna będzie stosunkowo niedrogim i jednocześnie niezawodnym rozwiązaniem. Jeśli szukasz prostego sposobu na dodatkowe zabezpieczenie przeszklonych powierzchni, wybierz folię ochronną. W zależności od potrzeb możesz wybrać folię ochronną antywłamaniową, specjalną folię, która będzie stanowiła również ochronę przed słońcem i promieniowaniem UV czy dekoracyjną folię pełniącą jednocześnie funkcję reklamową. Folia ochronna jest niezbędna zwłaszcza we wszelkich budynkach użyteczności publicznej, szkołach, salach gimnastycznych, basenach, ale również wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dodatkowe wzmocnienie. Nie ryzykuj kradzieży, zniszczenia czy aktów wandalizmu – zainwestuj w folię ochronną, by zapewnić skuteczną witrynom i innym przeszklonym elementom.

Folia ochronna – zalety

Folie ochronne są przede wszystkim odporne na zarysowania, dzięki czemu świetnie nadają się do zabezpieczania przeszklonych powierzchni. Dzięki dużej wytrzymałości stanowią również dodatkowe wzmocnienie, dzięki czemu chronią przed włamaniem czy kradzieżą. Co ważne, profesjonalna folia ochronna zapobiega również rozpryskiwaniu szkła, dlatego często jest stosowana jako zabezpieczenie szyb samochodowych czy przeszkleń w budynkach, w których bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem. Tafla szkła jest utrzymana w całości nawet w przypadku prób sforsowania – nie zachodzi niebezpieczeństwo pokaleczenia osób postronnych. Jednocześnie folia pozostaje niewidoczna, dlatego nie m wpływu na walory estetyczne. Może być zamontowana w zasadzie w dowolnym momencie; nie potrzebujesz żadnych specjalnych przygotowań, by zainstalować folię na witrynie sklepowej czy restauracyjnej. Jeśli Twój sklep, restauracja czy siedziba firmy padła ofiarą działań wandali, zainwestuj w folię ochronną; dzięki niej bez problemu zmyjesz spray czy tusz z markerów bez konieczności zastosowania specjalistycznych środków czyszczących.

Folia przeciwsłoneczna – ochrona nie tylko przed słońcem

W upalne dni wszyscy szukamy sposobów na ochłodę: jednym ze sposobów jest zasłonięcie okien w taki sposób, by promienie słoneczne nie nagrzewały nadmiernie pomieszczenia. O ile w domu zwykle wykorzystuje się zasłony lub rolety, to jednak w biurach, sklepach, restauracjach i innych pomieszczeniach o dużych przeszkleniach takie zasłanianie okien może być nieskuteczne lub nieestetyczne. Folia ochronna pozwala na zmniejszenie nasłonecznienia i jednocześnie redukcję szkodliwego promieniowania, docierającego do wnętrza. Badania wykazują, że promienie UV odpowiedzialne nie tylko za fotostarzenie, ale również powstawanie nowotworów skóry mogą przenikać przez szyby okienne. Warto zadbać zatem o dodatkowe zabezpieczenie, szczególnie że folie ochronne pozwalają na kontrolę poziomu nasłonecznienia pomieszczeń. Ponadto zastosowanie folii ochronnej zapobiega blaknięciu przedmiotów i elementów dekoracyjnych znajdujących się bezpośrednio w pobliżu okien i witryn. Innowacyjne folie przeciwsłoneczne doskonale sprawdzają się także jako element aranżacji wnętrz, ponieważ umożliwiają stworzenie przytulnej, komfortowej atmosfery – bardzo często wykorzystuje się folie ochronne w gabinetach lekarskich, terapeutycznych czy w przychodniach.

Kilka słów o montażu

Montaż folii ochronnej przebiega szybko i bezproblemowo. Warunkiem jest staranne oczyszczenie powierzchni, na której chcesz zainstalować folię ochronną – jakiekolwiek zanieczyszczania, drobiny kurzu czy piasku mogą powodować powstawanie nieestetycznych wybrzuszeń. Warto wykorzystać w tym celu specjalny skrobak do szyb. W zależności od rodzaju okien oraz folii, produkt można naklejać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Folie wyposażone w specjalną warstwę klejącą są prostsze w użyciu – nie potrzebujesz specjalnego płynu, by przykleić je do szyby. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu: udzielimy wszystkich niezbędnych wskazówek. Jeśli obawiasz się komplikacji podczas samodzielnego instalowania folii, wybierz usługę montażu. Profesjonalna ekipa zabezpieczy powierzchnie szklane w Twoim domu, biurze czy restauracji.

Realizujemy indywidualne projekty

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów proponujemy nie tylko gotowe rozwiązania, ale również folie ochronne idealnie dopasowane do potrzeb. Tworzymy folie ochronne z nadrukami, projektujemy ciekawe wzory i realizujemy indywidualne projekty. Jeśli chcesz nadać wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, szukasz sposobu na wyróżnienie swojego lokalu lub zależy Ci na skutecznej i jednocześnie niedrogiej reklamie, zapraszamy do kontaktu. Pomagamy także w wyborze najlepszej folii ochronnej dla Twoich pomieszczeń. Nie wiesz, jaki rodzaj folii najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze? Chcesz ochronić szyby w swoim samochodzie? A może szukasz rozwiązań, dzięki którym do wnętrza mieszkania nie będą dostawały się promienie słoneczne? Skontaktuj się z nami – z pewnością znajdziemy dla Ciebie najlepszą propozycję w atrakcyjnej cenie. Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości folia ochronna, Poznań i nasza firma to najlepszy wybór!

Najlepsza folia ochronna? Poznań zaprasza!

Choć działamy przede wszystkim na terenie Poznania i okolic, realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski. Stawiamy przede wszystkim na jakość, niezawodność i bezpieczeństwo – jeżeli zależy Ci na najlepszej folii ochronnej, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy duży wybór rozwiązań ochronnych dla witryn sklepowych i restauracyjnych, kawiarni, biur, przychodni, szkół i innych budynków. Oferujemy profesjonalną pomoc w doborze najlepszego rozwiązania oraz montaż przeprowadzony przez fachową ekipę. Nasze atrakcyjne ceny sprawiły, że zaufało nam już wielu klientów indywidualnych oraz firm. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz wysokiej jakości folie ochronne.

ZADZWOŃ, NAPISZ, ZAPYTAJ TO NIC NIE KOSZTUJE A NA PEWNO ZAOWOCUJE WZROSTEM SPRZEDAŻY TWOJEJ FIRMY I ROZWOJEM TWOJEGO BIZNESU